Elektronické pasti na hlodavce WiseCon

Hledáte dlouhodobé a efektivní řešení, jak se vypořádat s hlodavci a to bez jedů či odpuzovačů? Společnost WiseCon nabízí inteligentní produkty, které vám pomohou se zbavit myší, krys i potkanů nebo alespoň udržet jejich počet pod kontrolou, at už jsou kdekoliv, tedy v kanalizaci, pod zemí či na povrchu. Tento unikátní koncept tvoří moderní, ekologický a navíc humánní způsob boje s nežádoucími hlodavci.


Hubení hlodavců v kanalizaci i na povrchu

Elektronická past WiseTrap® nabízí řešení, jak vyhubit hlodavce v kanalizační síti. Pokud jsou totiž hlodavci vyhubeni v kanalizaci, zmizí zpravidla i z povrchu. Past se instaluje do průlezu kanalizace a hubí potkany přímo pod zemí.

WiseBox® je prostředkem určeným pro boj proti potkanům a myším na povrchu. Jde o samovyprazdňovací past umisťovanou v prostorách nejčastějšího výskytu hlodavců uvnitř i venku. Vzhledem k tomu, že past nepoužívá žádné jedy, lze ji využít v podstatě kdekoliv.


Monitoring aktivity a počtu hlodavců

Infračervená kamera WiseCam® monitoruje a dokumentuje aktivitu hlodavců. Je vhodná pro vnitřní i venkovní použití a lze ji umístit i do kanalizačních vpustí. Lze skrze ní pořizovat nepřetržitý záznam, případně lze nastavit režim detekce pohybu či teploty.

Software WisePlan® sbírá informace ze všech pastí: o počtu odchycených hlodavců, o stavu pastí, ale např. také o teplotě nebo výšce hladiny v kanalizaci. V softwaru WisePlan® jsou všechny informace přehledně zobrazovány v reálném čase a současně ukládány pro potřeby dokumentace výskytu hlodavců v dané lokalitě. Pasti mohou být vybaveny také modulem GPS a jejich poloha potom je v softwaru WisePlan® zobrazována v mapě.

A v neposlední řadě je tu Wise-I®, inteligentní past s integrovanými čidly, které nejenže sledují pohyb škůdců po 24 hodin denně, ale mohou je i usmrtit. Systém je možné instalovat ve venkovním i vnitřním prostředí, a to i na obtížně přístupných místech a lze jím pokrýt i rozsáhlou a komplikovanou oblast. Skládá se z řídící jednotky Wise-I Master, pasti Wise-I Trap a monitorovacího zařízení Wise-I PIR.