Wise-I® - inovativní elektronická past

Bezdrátová komunikace systému Wise-I®,  který
monitoruje výskyt hlodavců, s cílovým zařízením | WiseCon - RodentCTRL

Wise-I® je poslední vývojovou novinkou společnosti WiseCon®, která v duchu firemní vize využívá nejmodernější technologie k monitorování a boji proti škodlivým hlodavcům. Tento bezjedový systém je udržitelné, dlouhodobé a hygienické řešení, které je dalším pilířem WiseCon® koncepce.

Bezdrátový systém Wise-I® je vytvořený pro venkovní i kryté prostředí, kde monitoruje výskyt hlodavců tak, aby jejich přítomnost byla včas odhalena. Zároveň slouží k ochraně areálu v případě jejich vniknutí. Hodí se jak pro využití v průmyslových závodech (potravinářských, automobilových, farmaceutických…), u balících linek, ale také do veřejných objektů jako jsou nemocnice, školy, školky, rezidenční čtvrti a do mnoha dalších objektů s různými druhy využití.

Systém Wise-I® se skládá z řídící jednotky Wise-I Master, pasti Wise-I Trap a monitorovacího zařízení Wise-I PIR.

Řídící jednotka Wise-I Master® dokáže propojit až 50 jednotek pastí Wise-I Trap® a senzorů Wise-I Pir® do bezdrátové sítě, čímž celý tento systém vytvoří neproniknutelnou mříž. Informace nasbírané prostřednictvím těchto pastí a senzorů potom předává do WisePlan® pomocí mobilní sítě. Celý systém komunikuje jedinečným stylem. Právě to dělá z Wise-I® systém s obrovskou flexibilitou a velkým dosahem, což umožňuje důkladně pokrýt velkoplošné areály.


Jak funguje elektrická past an hlodavce Wise-I?

Wise-I Pir® má dvě oddělené funkce. Lze jej využít jako monitorovací zařízení, které detekuje přítomnost hlodavců v dosahu cca 2 m od senzoru. Toto využití je ideální pro místnosti se servery, kabelové vedení, elektrické skříňky, stropy a zdvojené podlahy, pro prodejny potravin a citlivého příslušenství a pro další místa, kde z důvodu těžké přístupnosti dochází k nepravidelným inspekcím.

Je zde také možnost instalace zařízení přímo na deratizační staničky a pasti. Dále lze Wise-I Pir® využít jako zařízení pro rozšíření pokrytí a zlepšení signálu mezi dvěma Wise-I® jednotkami, které by jinak byly mimo dosah.


Likvidace a monitoring hlodavců

Wise-I Trap® lze také využít dvěma způsoby. Může chytat a likvidovat potkany, krysy a myši humánně a efektivně, a zároveň může detekovat a monitorovat jakoukoliv jejich aktivitu v dosahu 2 metrů od přístroje. Wise-I Trap® lze položit kolmo nebo vodorovně, což usnadňuje umístění mezi a pod stroje či zařízení, na stojany, poličky apod. Jedinečný design zajišťuje, aby hlodavec vždy našel cestu do pasti stejným způsobem a aby jedinec byl usmrcen co nejrychleji.

Wise-I Trap® byl ohodnocen a testován německým ministerstvem životního prostředí (laboratoř škůdců). Tato instituce vyhodnotila pasti Wise-I Trap® jako 100 % účinné, a zařadila je do kategorie deratizačních produktů působících nejefektivněji a z hlediska ochrany práv zvířat jako nejhumánnější.Wise-I® - bezdrátový systém pro venkovní i kryté prostředí určený k monitorování a hubení hlodavců | WiseCon - RodentCTRL Wise-I Master® - hlavní řídící jednotka systému pro monitorování a hubení hlodavců | WiseCon - RodentCTRLWise-I Pir® - monitorovací zařízení schopné detekovat přítomnost hlodavců | WiseCon - RodentCTRL

Wise-I Trap® - past na potkany schopna nejen hlodavce likvidovat, ale také monitorovat jejich aktivitu | WiseCon - RodentCTRL