WiseTrap® - “gilotina” pro potkany

WiseTrap® je inteligentní patentovaná past realizovaná přímo v kanalizačních přípojkách pro důkladnější likvidaci potkanů. Pokud jsou totiž hlodavci vyhubeni v kanalizaci, zmizí zpravidla i z povrchu. Past se instaluje do průlezu kanalizace a hubí potkany přímo pod zemí.

Jak funguje past na hlodavce WiseTrap® určena pro instalaci přímo v kanalizačních přípojkách | WiseCon - RodentCTRL

Zařízení zaregistruje pohyb hlodavce (čidla reagující na pohyb a tělesnou teplotu) a bleskově vysune shluk tupých hrotů, které jsou navrženy tak, aby jedince usmrtily rychle a bezbolestně. Hroty se zasunou zpět a past je znovu aktivní. WiseTrap® neovlivňuje průtok kanalizačním potrubím.


Hygienicky nezávadné hubení myší, krys a potkanů

Past je samočisticí a funguje zcela automaticky, aniž by bylo třeba přicházet do styku s ní nebo hlodavci. Mrtvé hlodavce odplaví kanalizace do čistírny odpadních vod, kde dojde k biologickému rozkladu.

Tato technologie umožňuje kompletní a nenarušený provoz čištění potrubí a kamerových kontrol, aniž je potřeba past rozebírat či vypínat. Obdobně jako WiseBox® a Wise-I® umožňuje i WiseTrap® mít dokonalý přehled o činnosti zařízení pomocí zabudované technologie GPRS, která posílá informace na e-mail nebo mobilní telefon. Majitel přístroje tak může jednoduše monitorovat snižující se počet hlodavců ve sledované oblasti.

Instalace inteligentní pasti na potkany WiseTrap® do kanalizačního potrubí | WiseCon - RodentCTRL