WiseTrap

„Gilotina“ pro potkany
WiseTrap je inteligentní patentovaná past realizovaná přímo v kanalizačních přípojkách pro důkladnější likvidaci potkanů.

Zařízení zaregistruje pohyb hlodavce (čidla reagující na pohyb a tělesnou teplotu) a bleskově vysune shluk tupých hrotů, které jsou navrženy tak, aby jedince usmrtily rychle a bezbolestně. Hroty se zasunou zpět a past je znovu aktivní. WiseTrap neovlivňuje průtok kanalizačním potrubím.

Past je samočisticí a funguje zcela automaticky, aniž by bylo třeba přicházet do styku s ní nebo hlodavci. Mrtvé hlodavce odplaví kanalizace do čistírny odpadních vod, kde dojde k biologickému rozkladu.

Tato technologie umožňuje kompletní a nenarušený provoz čištění potrubí a kamerových kontrol, aniž je potřeba past rozebírat či vypínat. Obdobně jako WiseBox a Wise-I umožňuje i WiseTrap mít dokonalý přehled o činnosti zařízení pomocí zabudované technologie GPRS, která posílá informace na e-mail nebo mobilní telefon. Majitel přístroje tak může jednoduše monitorovat snižující se počet hlodavců ve sledované oblasti.